برگزارکننده همایش و رویداد

کاور-مقاله-ویژگی-های-ویدیو-استاندارد-برای-اینستاگرام

ویژگی‌های یک ویدیو استاندارد در اینستاگرام

ویژگی‌ یک ویدئو استاندارد؛ برای اینکه یک ویدئو در اینستاگرام بازدید داشته باشد، حداقل باید ۳ ثانیه دیده شود.
حالا اگه بخواهیم ویدئوی ما بیشــــــتر دیده شود، باید در اصطلاح تأثیرگذار باشد.

ویدئو برای تاثیرگذاری باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
در این مطلب کوتاه سه ویژگی خیلی مهم ویدئو استاندارد برای اینستاگرام که باعث می‌شود بازدید (ویو) بیشتری داشته باشید را خیلی ساده برای شما توضیح می‌دهیم. البته ویدئو این مطلب را هم می‌توانید پایین همین مقاله تماشا کنید.

ویدیو اینستاگرام مارکتینگ

نکته اول؛

پوستر (کاور) ویدئو؛ اولین ارتباط شما با مخاطب جلد ویدئوی شماست. اگه جلد، حاوی اطلاعات ارزشمند محتوایی و از لحاظ بصری زیبا باشد، مخاطب را وادار می‌کند که پست شما لمس کند و زمان بیشتری برای تصمیم‌گیری لحاظ کند. درمورد جلد یا پوستر بهتر است دو نکته رعایت شود. یکی موضوع پسـت شماست که بهتر است عنوان داشته باشد و این عنوان خوانا باشد، طوری که نیاز  به باز کردن پست برای خواندن آن کمتر شود. دوم آنکه تصـویر جلد حتما مناسب و مرتبط با موضوع پسـت باشد.

 

نکته دوم؛ ویدئو استاندارد برای اینستاگرام

نکته مهم دیگر، نوار زمان یا تایم بار ویدئوســـت. از آنجایی که هر اسلاید اینســـتاگرام می‌تواند ۵۹ثانیه ویدئو نمایش دهد، آگاهی مخاطب نسبت به اینکه در چه زمانی از دیدن ویدئو قرار دارد دارد، بسیار مهم است.

باید بدانیم که این اطلاعات را برنامه اینســـتاگرام به کاربر نمی‌دهد و شما برای جبران این قضیه باید خودتان این امکان را به ویدئو بیفزایید.


سومین ویژگی ویدئو استاندارد؛

زیرنویس یا  تایتل؛ اکثر مخاطبین اینستاگرام معمولا در اوقات فراغت خود در محل کار یا در مسیر رفت و برگشت از خانه به محل کار (مترو و اتوبوس) در حال تماشا و دریافت اطلاعات از اینسـتاگرام هستند.

بنابر این همیشه نمی‌توانند را با صدای ویدئو را بلند کنند. گاهی هم  گوشی (هدفون مخصوص) تلفن همراه را ندارند. در این حالت‌ها، استفاده از زیرنویس اهمیت پیدا می‌کند و باعث می‌شود تا کاربر لذت بیشتری از تماشای ویدئو ببرد. ویدئو با زیرنویس بازدهی بهتری دارد، اما چنانچه اجرای کامل زیرنویس برای شما سخت است و یا گفتگوهای ویدئو زیاد است، می‌توانید قسمت‌های مهم و یا واژه‌های مهم مرتبط بهم را روی ویدئو بصورت تایتل بچسبانید.

 

 

در این متن کوتاه، سه نکته خیلی مهم برای شما توضیح داده شد. با اجرای این نکات ساده صفحه شما جذاب‌تر و پربازدید خواهد شد. ویدئو خوب و جذاب، حتما ویژگی‌های دیگری هم دارد. شما هم برای ما بنویسید که آن‌ها چه هستند.

برای اینکه از آموزش‌های جدید ما مطلع باشید صفحه دهکده هنر در اینستاگرام را دنبال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *