برگزارکننده همایش و رویداد

برگزاری مجامع

خدمات پوشش تصویری مجامع عادی و فوق‌العاده شرکت‌ها و ارگان‌ها

ما صفر تا صد خدمات ( پوشش تصویری پخـش زنــــده نــورپــــــردازی صــدابـــــرداری طراحــی دکـــور تشریفات تولید محتوا ) مجامع شما را برعهده می‌گیریم

ما صفر تا صد خدمات ( پوشش تصویری پخـش زنــــده نــورپــــــردازی صــدابـــــرداری طراحــی دکـــور تشریفات تولید محتوا ) مجامع شما را برعهده می‌گیریم

طبق اساسنامه انجمن‌های علمی، مجامع عمومی از گردهمایی اعضای پیوسته به صورت عادی یا فوق‌العاده تشکیل می‌شود.

مجامع در حالت عادی سالی یکبار تشکیل می‌شود و در حالت فوق‌العاده در موارد ضروری با دعوت هیئت مدیره یا بازرس و یا با تقاضای کتبی یک سوم اعضای شرکت تشکیل می‌شود. مجامع از این رو اهمیت پیدا میکنند که بدلیل محدودیت زمانی، فشردگی آیتم‌ها و تمرکز اذهان باید بدون ایجاد خلل در روند اجرا و پخش بصورت پیوسته انجام گردد. به همین دلیل ضروری است اجرای این رویداد مهم را به یک تیم‌های متخصص بسپارید.

تیم واحد سیار و تولید موسسه فرهنگی هنری دهکده هنر با مجوز رسمی از وزارت ارشاد و با 20 سال تجربه در زمینه برگزاری مجامع، همایش و رویدادهای داخلی و بین‌المللی به جرأت یکی از بزرگترین و حرفه‌ای‌ترین مجموعه‌ها در کشور می‌باشد. از این رو شما با آسودگی خاطر میتوانید اجرای مجامع خود را به تیم دهکده هنر بسپارید.

مزیت دیگر همکاری با موسسه دهکده هنر انجام صفر تا صد خدمات مورد نیاز توسط موسسه میباشد و همین عامل باعث هماهنگی تیم‌های اجرایی از تیم واحد سیار، پخش زنده و کارگردانی با یکدیگر می‌باشد. همکای با دهکده هنر قطعا صرفه‌جویی در زمان و هزینه را برای شما به همراه خواهد داشت.

رمز پایداری ما اعتماد شماست